Dancemix

Kaasaegse tantsu tundides tegeletakse erinevate tantsustiilidega ja - tehnikatega: jazz, modern, klassikalise tantsu alused, improvisatsioon, põrandatehnika, akrobaatika ja showtants. Tähtsal kohal on tantsija isikupärane eneseväljendus ja liikumiskeel ning muusikatunnetus. Tunnid sisaldavad soojendus-, lihas- ja venitusharjutusi, tantsutehnikate õppimist ning erinevaid tantsukombinatsioone ja koordinatsiooniharjutusi. Lisaks hüppeid ja pöördeid, akrobaatiliste elementide harjutamist, tantsuseade õppimist ja improvisatsiooniharjutusi. Osaletakse tantsufestivalidel ja - võistlustel ( Koolitants, Kuldne Karikas, EDO jne.)

Alast Tabasalus

Juhendaja Kelly Anijärv on tegelenud tantsimisega alates 4-ndast eluaastast. Treenerina tegutsenud 15 aastat ja tantsuõpetajana töötanud Kanutiaia Noortemajas, Carina Tantsukoolis, Kristiine Gümnaasiumis. Kelly on õppinud jazz-, modern-, klassikalist, kaasaegset, estraad-, show- ja loovtantsu ning improvisatsiooni ja kontaktimprovisatsiooni. Täiendanud ennast nii Eestis kui Soomes tunnustatud koreograafide juures.

Tema tundides õpitakse ennast loovalt väljendama koos muusikaga. Olulisel kohal on omalooming ja improvisatsioon. Tantsutunnid sisaldavad ka koordinatsiooni- ja rütmiharjutusi ning harjutusi koos paarilisega ja grupis. Lisaks ka klassikalise ja kaasaegse tantsu aluseid, venitusharjutusi ja lihtsamate akrobaatiliste elementide harjutamist ning tantsuseade õppimist.

Registreerimine

Registreerumisvorm

Lähema info saamiseks palume kirjutada aadressile info@huviringid.ee