Show hip-hop

Show hip-hopi stiil sisaldab energilisi ja loomingulisi hip-hopile omaseid tantsuliigutusi. Lisatud on ka elemente, mis annavad tantsule juurde efektsust. Tants annab võimaluse rakendada noorel oma iseloomu ja loovust. Tantsutrenn algab alati korraliku soojendusega. Edasi õpitakse mitmekülgseid tantsukavasid, mida järgnevates tundides lihvitakse. Trenn lõpeb lihaste töö, painutuste ja lõdvestusega. 

Trennis on tähtis, et tantsijad annaksid endast maksimumi, tantsiksid täisjõuga, olenemata, kui hea on tema tehnika. Siis saab tantsija trennist midagi palju enamat kui lihtsalt füüsilise koormuse ja selle käigus areneb juba tehnika iseenesest. Tähtis on kirg tantsu vastu! 

Show hip-hop treeningutesse on oodatud kõik toredad lapsed ja noored, kellel on vähegi tahtmist peale koolipäeva keha liikuma saada ning meeled erksana hoida. Vanus ega kogemused ei ole takistuseks, vaid tähtis on soov ja huvi õppida. Tule trenni ja veedame koos ühe mõnusa tantsutunni!

Alast Tabasalus

Tabasalus on Show hip-hopi ringitunnid avatud nii 1.-4. klassi õpilastele kui ka 5.-9. klassi õpilastele. Show hip- hop’i treener Hanna Kristiina Anteploon, on tegelenud juba varasest lapseeast akrobaatika ja liikumisega.

Tantsu juurde leidis ta tee 2012. aastal. Hanna Kristiina kuulub Free Flow Stuudio esindusgruppi Fusion ning on saavutanud mitmeid hinnalisi auhindu võistlustel. Ta on mitmekülgne tantsija, kes valdab hästi contemporary stiili, juhendab treeninguid ka commercial ja jazzfunk stiilides. Tundides harjutatakse vähese akrobaatikaga energilisi show hip-hop kavasid. Kõik noored tantsuhuvilised on väga oodatud trennidesse.

Registreerimine

Registreerumisvorm

Lähema info saamiseks palume kirjutada aadressile info@huviringid.ee