Shukokai karate

Shukokai karate tehnikad on tuntud oma kiiruse ja jõu poolest ning seetõttu toimivad üllatavalt pikalt distantsilt. Soorituse meisterlikkuse võti peitub kehatunnetuses. See väljendub ühtlasi ka võitlusmäärustes s.t. punkti on väärt vaid reaalsed ja toimivad tehnikad. Kuna see eeldab kontaktsooritust, siis kannavad võistlejad kehakaitseid, noored ja lapsed ka peakaitseid, lisaks on keelatud käelöögid näo piirkonda.

Shukokai karate sobib harrastamiseks igas vanuses õpilasele ja samuti täiskasvanutele. Mitte kunagi ei ole hilja alustada! „Shukokai tähendab ligilähedases tõlkes „kõikide tee". Shukokais ei ole peamised sportlikud saavutused, vaid eesmärk läbi harjutamise paremaks inimeseks saada. Tähtsaim on harjutamine täieliku enesekontrolli saavutamiseks. 

Shukokai karate kohta saab rohkem lugeda www.shukokai.ee

Alast Tabasalus

Ringitunnid toimuvad Tabasalu Spordikompleksi idamaises saalis kaks korda nädalas. Juhendaja Margus Uuetoa on karatega tegelenud ligi 30 aastat. Karate treeninguid on ta sensei abilise ja asendajana läbi viinud alates 2014. aastast. Pedagoogilise hariduse on omandanud Tallinna Ülikoolis.

Registreerimine

Registreerumisvorm

Lähema info saamiseks palume kirjutada aadressile info@huviringid.ee