Saalihoki

Saalihoki (saalihoki.ee) on siseruumides mängitav jäähoki sarnane võistkondlik sportmäng kus kaks 5-liikmelist võistkonda võistlevad teineteise vastu. Saalihoki on ala, mis on sündinud koolides, sest ala pakub võimalust kogeda jäähokiga sarnast kiirust, dünaamilisust ja põnevust, kuid on oluliselt kättesaadavam. Selle tõttu on saalihokist kujunenud Eestis üks populaarsemaid harrastusspordialasid.

Ala on 25 aastaga kasvanud Põhja-Euroopas meeletu kiirusega ületades kuulsates jäähoki riikides nagu Soome ja Rootsi harrastajate arvu poolest juba jäähokit. Tänaseks on maailmas üle kolme miljoni harrastaja ning 60 riigi liigades üle 300 000 võistleja. Eesti saalihoki koondis on üks Eesti edukamatest spordimeeskondadest mängides stabiilselt maailma esikümnes.

Ala harrastamine Tabasalus

Saalihoki U15 vanuseastme (6-9. klass) treeninggrupp loodi Tabasalus 2017/2018 õppeaastal. SK Tabasalu saavutas 2019 hooajal U15 vanusegrupi Eesti karikavõistlustel 3. koha. Alates 2019/2020 aastast avatakse ka treeninggrupp 3-5. kassi õpilastele. Treeninguid juhendavad pikaaegse Eesti meistriliigas mängimise kogemusega treenerid Martin Öövel (TÜG direktor) ja Igor Berjozkin.

Alates 2021/2022 õppeaastast valmib lisaks olemasolevale ka uus ja väga moodne suur spordisaal, kus tänastel kasvandikel tekib võimalus kuni 500 pealise kodupubliku ees U11, U 13, U15 ja U17 liigas võistlustulle astuda.

Liitumine

Registreerimisvorm
Lähema info saamiseks palume kirjutada aadressile info@huviringid.ee