Showtants

Tegu on showtantsu ja hip-hop elemente ühendava tantsutrenniga.

Alast Tabasalus

Treeninggrupid on loodud kõikidele poistele ja tüdrukutele vanuses 7-13 ning on loodud eesmärgiga pakkuda lastele võimalikult mitmekesiseid, põnevaid ning tantsuoksust arendavaid showdanceu ja hip-hop treeninguid.

Meie treeninggrupid on jaotatud kahte vanuseklassi – I-III klassitantsulapsed ning IV-VI klassi jalakeerutajad.

See tagab eakohaste treeningute läbiviimise ning paneb aluse grupi ühtlasele tasemele. Treeningu kestvus on 60 minutit.

Erilist tähelepanu pöörame asjaolule, et pisemad MyDance tantsulapsed, kes käivad tantsulusti nautimas meie lasteaedade tantsupesades, saaksid jätkata treeninguid MyDance Tantsuklubis ka oma kooliteed alustades. Seetõttu oleme treeninggrupid loonud võimalikult erinevatesse Harjumaa paikadesseeesmärgiga muuta meie treeningud kättesaadavaks kõigile huvilistele.

Treeninggruppidel on alati väga kirevad õppeaastad, kuna kogu aasta vältel käiakse palju esinemas, lustitakse linnalaagrites ning suvel mõnuletakse ühes suures tantsumullis MyDance suvelaagris. Kõige olulisemad esinemised leiavad aset kahel korral aastas – MyDance jõulukontserdil ning kevadkontserdil. Samuti toob palju põnevust laste lemmikud linnalaagerid.

MyDance treeninggrupiga liitumisel pole tähtis varasem tantsukogemus või ideaalne painduvus, koos hakkame neid oskusi arendama, seega ootame kõiki uudistama meie maagilist tantsumaailma.

Registreerimine

Info ja registreerimine aadressil http://www.mydance.ee.