Tennis

Tennis (vanemas kirjanduses ka: murutõnis) on spordiala, milles võistlevad kaks mängijat (üksikmäng) või kaks võistkonda, kummaski kaks mängijat (paarismäng). Eesmärk on saata pall reketi abil väljakul vastasmängija poolele nii, et vastane ei saaks seda tõrjuda.

Airok Tennisekeskus

Airok Tennisekeskus on 2015 aasta sügisel valminud kaasaegne tennisekeskus, kus on 3 kõvakattega siseväljakut, 4 ClayTech kattega liivaväljakut, saun, spetsiaalne soojendusala mängijatele ning jõu- ja treeningsaal. Tennisekeskuse ruumides tegutseb ka massaažikabinet. Pakume ka reketite keelestamise teenust.

Püsiklientidele on tennisekeskuses mitmed soodustused. Tennisekeskuse näol on tegu automaathalliga, mis tähendab et igapäevast administratiivteenust ei pakuta. Keskuses saavad väljakuid broneerida ainult registreeritud kliendid. Sisse logida ning klienditingimustega lähemalt tutvuda saab broneerimissüsteemi juures oleval kliendiks registreerimise vormil.

Tabasalu Tennisekool

Tabasalu Tennisekool on laste ja noorte tarbeks loodud erahuvikool, mis pakub kvaliteetset tenniseõpet Harku vallas. Tennisekooli eesmärkideks on tuua noori tennise juurde ning viljeleda tennist kui elustiili olenemata individuaalsest mängutasemest. Tennisekooli meeskond koosneb kõrgelt motiveeritud noortest treeneritest ja kogemustega nõuandjatest.

Lisainfot tennisekooli kohta saab otse peatreener Toomas Veskimäelt telefonil 56697949 või toomas@tennisekeskus.eu. ESIMENE PROOVITREENING TASUTA!

Tabasalu Tenniseklubi Tabamus

Tabasalu Tenniseklubi Tabamus on tennisehuvilisi koondav spordiklubi, mis asub Airok Tennisekeskuses. Mängime koos tennist ja korraldame erinevaid seltskondlikke ja sportlikke üritusi, et edendada klubielu ja saavutada oma põhikirjas nimetatud eesmärgid. Lisaks on klubil ka heategevuslik suund — toetada laste ja noorte kehalise aktiivsuse ja tervislike eluviiside edendamist. Ootame tenniseklubiga liituma kõik, kes jagavad klubi väärtusi ja on valmis järgima klubi põhikirja.

Täiskasvanute grupitreeningud:
• Treeningud sisaldavad treenerit, väljakut, palle ja reketit
• Grupi suurus 4 inimest
• Treeningu kestvus 1,5h
• Peale trenni saun
• Tasu kuupõhine
• Tasu 26 €/kord 18.00 ja hiljem algavad treeningud, 23 €/kord hommikused treeningud